Rozgrywki młodzieźowe – pięć zwycięstw na wyjeżdzie Igloopolu!

Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1:4 (juniorzy starsi)

 

1:0 33min.

1:1 Draguła 38 min (rzut karny)

1:2 Czapiga 76 min.

1:3 D.Wanat 80 min.

1:4 Rogowski 88 min. (rzut wolny)

 

Igloopol: Jagoda – Ziarko, Jędrzejczyk (73.Moraniec), Gaweł (46.Sędłak), Czapiga, D.Wanat, B.Draguła, S.Wanat (74.Smagacz), Sujdak, Wróbel (46.Papiernik), Rogowski

 

Po raz kolejny z bardzo dobrej strony w tym sezonie zaprezentowali się nasi juniorzy starsi, którzy w miniona sobotę pokonali na wyjeżdzie Karpaty Krosno 1:4. Cieszy tym bardziej to zwycięstwo, źe w krośnie graliśmy bez czterech podstawowych zawodników (Syguła, Surdyka, Rokita, Wójcik), którzy wzmocnili kadrę pierwszej druźyny Igloopolu na mecz z Sokołem Nisko.

Po tym zwycięstwie podopieczni trenera Janusza Kaczówki z dorobkiem 19 punktów zajmują 3 miejsce w tabeli. Kolejny mecz Igloopol rozegra w przyszłą niedziele na wyjeżdzie z Czarnymi Jasło.

Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 3:0 (juniorzy młodsi)

 

Igloopol: Lada – Kieca, Grych, Dygdoń, Magdoń, Kurdziel, Gaweł, Kołodziej, T.Draguła, Bień, Nalepka, w drugiej połowie zagrali: Papiernik, Sędłak, Wolański, Zajchowski

 

Niestety w drugim meczu juniorzy młodsi przeszli koło meczu i przegrali gładko ze swoimi rówieśnikami 3:0. Spory wpływ na ta poraźkę miało głupie i bezmyślne faule Patryka Gawła, który wyniku dwóch źółtych kartek wyleciał w pierwszej połowie z boiska, osłabiając tym samym nasz zespół.

 

Pozostałe mecze naszych druźyn młodzieźowych:

 

SMS Stal Mielec – Igloopol 1:2 (trampkarz starszy)

 

SMS Stal Mielec – Igloopol 3:5 (trampkarz młodszy)

 

Orzeł Przeworsk – Igloopol 0:1 (młodzik starszy)

 

Orzeł Przeworsk – Igloopol 2:4 (młodzik młodszy)