Remis na koniec rundy jesiennej.

Błękitni Ropczyce – IGLOOPOL Dębica 1:1(0:0).

IGLOOPOL Dębica: Nalepa – Maduzia, Mikulski, Dziobek – Mitek(45 Kubas), Pokrywka, Socha, Zołotar – Bobek(55 Urban), Bogacz(57 Pielech), Gosa(82 Kiwacki).

W dzisiejszym meczu podopieczni Romana Gruszeckiego zremisowali z Błękitnymi Ropczyce 1:1. Prowadzenie objęli gospodarze, którzy zobyli gola w 80 minucie spotkania, po kontrataku do bramki gości trafił Sławomir Orzech. W 89 minucie Waldemar Urban dobił odbitą przez bramkarza Błękitnych piłkę i doprowadził licznie zebranych dębickich kibiców do euforii ustalając końcowy wynik.
Jak padły gole ?

1-0 Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, powstaje zamieszanie na polu karnym Nalepy, do piłki dopada Orzech, który skierował ją do bramki gości.

1-1 Mocny strzał z rzutu wolnego Mariusza Pielecha, piłkę przed siebie wybił bramkarz Błękitnych, a dobiegający Waldemar Urban wślizgiem z 4 metrów zdobył wyrównującą bramkę.