Przekaż 1% podatku na Igloopol !

 

Drodzy Kibice!

 

           Jako zarząd LKS „Igloopol” Dębica zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie klubu przekazując 1% podatku. Obecnie w naszym klubie trenuje około 300 dzieci i młodzieży w 14 grupach wiekowych. LKS „Igloopol” Dębica w środowisku piłkarskim ma opinię kuźni talentów. Od 1978 roku nasz klub wychowuje i szkoli młodzież, i to właśnie z naszego klubu Ci najzdolniejsi wypływali na szerokie futbolowe wody. Nie sposób zliczyć wszystkich, lecz warto wymienić te najistotniejsze jak Aleksander Kłak, Marek Bajor, Jacek Zieliński, Leszek Pisz, Tomasz Sokołowski, czy obecny reprezentant Polski Artur Jędrzejczyk. Jesteśmy przekonani, że stawianie na młodzież jest właściwą drogą do rozwoju klubu, a Wy możecie bezinteresownie wspomóc nasze dalsze działania przekazując 1% podatku podając w rozliczeniu nasz numer KRS 0000100485. 

          Zachęcamy również do wstąpienia do elitarnego grona członków stowarzyszenia, którzy przekazują na konto klubu co miesięczne składki. Na ten moment grupa liczy około 30 osób, a wierzymy w to, że z każdym miesiącem grupa ta będzie się powiększała. Aby walczyć o wyższe cele niż tylko utrzymanie drużyny seniorów w IV lidze podkarpackiej, aby część naszej zdolnej młodzieży mogła kontynuować karierę piłkarską w naszym klubie, potrzebujemy zwiększyć budżet klubu. Wysokość składki nie ma znaczenia, liczy się każda osoba i każda złotówka (na ten moment kwoty wpływające od poszczególnych osób wynoszą od 50 do 300zł). Na członków stowarzyszenia czekają dodatkowe profity jak imienne karty członkowskie z nadanym unikatowym numerem, a w przyszłości wiele innych. 

          Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą, zachęcamy do wykupienia powierzchni reklamowej na ogrodzeniu stadionu im. 70-lecia odzyskania niepodległości, w hali Domu Sportu, czy na strojach sportowych wszystkich grup wiekowych. W przypadku zainteresowania reklamą prosimy o informacje na adres mailowy sekretariat@poczta.igloopol.info

 

Zachęcamy do współpracy. Zostań jednym z nas ! 

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Stowarzyszenia LKS Igloopol Dębica