Ceny biletów ustalone

    Na dzisiejszym spotkaniu Zarządu Klubu została ustalona cena biletów i karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/2019. Bilety na wszystkie mecze poza derbowym będą kosztować 8 zł (nie będzie biletów ulgowych). Kobiety i młodzież do 15 roku życia wchodzić będą za darmo! Przypominamy, że osoby niepełnoletnie muszą wchodzić na stadion z opiekunem.

    Wyjątkiem od podanych zasad jest mecz Derbowy na który przewidzianych będzie 899 wejściówek po 15 zł każda (dotyczy to także kobiet i dzieci).

    Nowością są karnety czyli wejściówka na wszystkie mecze rundy wiosennej w cenie 40 zł łącznie z meczem Derbowym. Sprzedaż ich rozpocznie się prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu o czym poinformujemy w osobnej wiadomości. Zachęcamy do zakupu karnetów także, osoby które z różnych przyczyn nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniach ligowych na naszym stadionie, każda złotówka się liczy kupując karnet pomagasz klubowi!

    Jednocześnie informujemy, iż uszczelnione zostanie wejście na stadion i będzie możliwe tylko przez kasy od ulicy Piłsudskiego.