Przegrywamy w Derbach z Legionem

Mecz nie rozpoczął się dla nas dobrze i dobrze się też nie skończył. Już w 4 minucie straciliśmy bramkę po niefortunnej obronie Psiody. Kilka minut później było już 2:0, kiedy to sędzia podyktował karnego.

Legion Pilzno – Igloopol Dębica 5:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Szewczyk 4, 2:0 Barycza 25-karny, 3:0 Szewczyk 44, 3:1 Tarała 72-karny, 4:1 Remut 75-głową, 5:1 Domański 80.

Legion: Stachnik – Syguła (81 Chmura), Remut, Czyż, Pęcak (86 Ł. Czyjt), B. Czyjt, Mazur, Sztuka (46 Nalepka), Ślęzak (60 Manzo), Barycza (90 Tomasiewicz), Szewczyk (52 Domański). Trener Łukasz Bartkowski.

Igloopol: Psioda (80 Lis) – Cyran (65 Thando Dube), Stefanik, Tarała, Wanat, Mendalka (61 Cyganowski), Wiszyński, Okoń (60 Kornaś), Brzostowski (Jaszcz 77), Wojtyło, Leśniak. Trener Łukasz Cabaj.

Żółte kartki: Cyran, Brzostowski, Jaszcz

Sędziował: Wolan z Tarnobrzega.

Kolejny mecz zagramy z dobrze spisującym się beniaminkiem Lechią Sędziszów Małopolski w sobotę 1 października o godzinie 11:00. Zapraszamy na stadion!