Poraźka z Sokołem Kolbuszowa Dolna w Okręgowym Pucharze Polski

Sokół Kolbuszowa Dolna -Igloopol Dębica 3:2 (0:1)

Igloopol: Jagoda – Mitan, Rogowski, Socha (46.Wójcik), Grdeń, Więcek, Rokita, Syguła, Surdyka, Hendzel, Pisarek (Halz)

Poraźką 3:2 z Sokołem Kolbuszowa Dolna zakończyli swój udział piłkarze Igloopolu Dębica w 3 rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Igloopol zagrał w tym meczu w mocno rezerwowym składzie. Trener Stefanik przed zbliźającymi się derbami  z Wisłoka Dębica dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom, wystawiając w ich miejsce dublerów. Prowadzenie dla Morsów do przerwy w 22 min. meczu zdobył Sebastian Pisarek, dobijając wypluta piłkę przez bramkarza po strzale Huberta Hendzla. Gospodarze doprowadzili do remisu 66 minucie meczu, a na sześć minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra Sokół wyszedł na prowadzenie. W 86 min. do remisu doprowadził Damian Halz, który w tym meczu zdobył pierwszą oficjalną bramkę dla Igloopolu. W końcówce spotkania nasza druźyna rzuciła  wszystko na jedną szale nie chcąc grać dogrywki w tym meczu, niestety nadzialiśmy się na kontrę w ostatniej minucie meczu, która jak się okazało dała gospodarzom zwycięstwo.