Pomóż klubowi – zostań jego członkiem !

   W ostatnich dniach, wokół klubu wytworzyła się grupa ludzi zmobilizowana do tego, aby w sposób finansowy i materialny pomóc drużynie seniorów Igloopolu, poprzez m.in. członkostwo w stowarzyszeniu. Na ten moment grupa stanowi około 25 osób i liczymy na to, że systematycznie będzie się powiększała. Zachęcamy wszystkich dębiczan i nie tylko, którym dobro Igloopolu leży na sercu, do wstąpienia w szeregi stowarzyszenia i finansowe wpieranie klubu. Wysokość co miesięcznych wpłat nie jest ustalana odgórnie. Istotna jest nie wysokość składki, a jej systematyczność – dlatego zachęcamy do ustawienia na swoich kontach zlecenia stałego. Członkiem klubu może zostać każda osoba mająca powyżej 18 roku życia.

   Naszym zadaniem będzie dotarcie do osób w kraju i na emigracji, które niegdyś związane były z Naszym klubem czy to na boisku, ławce trenerskiej, czy na trybunach. Uważamy, że ludzi mających sentyment do Igloopolu nie tylko w samej Dębicy, ale również w Polsce i na świecie jest sporo. Niech każdy poinformuję o możliwości wypełnienia deklaracji, kolegę, znajomych, rodzinę. Niech nasza działalność się rozrasta, a może w przyszłości będziemy mogli zacząć walczyć o wyższe ligowe cele – czego każdy sympatyk klubu z pewnością sobie życzy. Informacja jak zostać członkiem klubu zawarta jest na stronie „Zostań członkiem klubu”.

   Pomagać możesz, także nie mieszkając w Polsce, od dzisiaj każdy może wspierać klub dokonując wpłat paypal na adres sekretariat@igloopol.info informację jak przekazać darowiznę (w USD, Euro i Funtach) znajdują się na stronie "Informacje dla członków klubu".


   Pamiętaj, że na podstawie zadeklarowanych kwot planowany jest budżet klubu ! Jeżeli nie masz jak dostarczyć wypełnionej deklaracji osobiście do klubu zrób jej zdjęcie lub skan i wyślij na adres sekretariat@igloopol.info.