Podwójna poraźka juniorów

W sobotę odbyła się 5 kolejka pierwszej ligi podkarpackiej juniorów, młodym morsom tym razem przyszło rozegrać mecz wyjazdowy w Przemyślu z tamtejszym Czuwajem. Niestety z tej wyprawy nasi młodzi kopacze wrócili na tarczy.

Czuwaj Przemyśl 4:1 (1:1) Igloopol Dębica

W pierwszy mecz juniorzy starsi przegrali na własne źyczenie. W pierwszej połowie Igloopol remisował z „harcerzami” 1:1, niestety na początku drugiej połowy nasza defensywa popełniła błąd, który zaowocował czerwoną kartką dla naszego bramkarza. Grający z przewagą jednego zawodnika gospodarze potrafili wykorzystać osłabienie naszego zespołu strzelając nam jeszcze trzy gole i wygrywając w całe spotkanie 4:1.

Czuwaj Przemyśl 4:0 (2:0) Igloopol Dębica

Juniorzy młodsi pomimo przyzwoitej gry przegrali wysoko juź 4 z kolei mecz, tracąc przy tym 4 bramki. Na pocieszenie moźna dodać, źe są oni rocznikowo młodsi od swoich rywali, a ich gra wygląda coraz lepiej i dobrze wróźy na przyszłość.

Kolejne spotkania juniorów rozegrane zostaną u siebie na stadionie Igloopolu w czwartek, gdzie zmierzymy się z Błękitnymi Ropczyce. Juniorzy starsi rozegrają mecz o godz. 14:00, a młodsi o 16:00. Miejmy nadzieję, źe tym razem dopisze nam więcej szczęścia…

Żródło: własne