Pierwsze punkty naszych juniorów

Dzisiaj 3 kolejkę rozgrywała równieź podkarpacka liga juniorów, w której to pierwsze punkty w tym sezonie wywalczyli nasi młodzi piłkarze. Po dwóch wcześniejszych dotkliwych poraźkach w końcu z dobrej strony zaprezentowali się nasi juniorzy starsi, którzy zremisowali z Polonią Przemyśl 2:2. Obydwie bramki dla Igloopolu w drugiej połowie zdobył Karol Ryng.

Igloopol po pierwszej połowie przegrywał 0:2, a mógł nawet wyźej poniewaź Wojciech Jagoda wybronił rzut karny. W drugiej odsłonie podopieczni Janusza Kaczówki pokazali charakter i po ogromnej walce wywalczyli pierwszy punkt w sezonie…

Zdjęcia Nowa Galeria

Zdjęcia Stara Galeria
Miłą niespodziankę sprawili nam za to juniorzy młodsi, którzy po golu Patryka Gawła pokonali swoich rówieśników z Przemyśla 1:0. Kolejny mecz Igloopol rozegra w najbliźszą sobotę w Jaśle z Czarnymi…

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się równieź dzisiaj nasi trampkarze młodsi i młodzicy starsi którzy przywieżli komplet punktów z Sanoka, gdzie pokonali miejscowa Stal 2:1 i 3:0!

Stal Sanok – Igloopol Dębica 1-2 (1-0)

1-0 Jakubowski 32

1-1 Kurdziel 41

1-2 M. Zajchowski 65

STAL: Śliwiak – Sokół, Szczepan, Jaklik, Jakubowski – Dąbrowiak, Nikody, Winczowski, Galik – Dorosz, Czaban oraz Bieniek.

IGLOOPOL: Kaczor – Grych, Trojan, Tomaszewski, Dygdoń – Magdoń, Nalepka, M. Zajchowski, P. Zajchowski – Papiernik, Kurdziel.

żródło: własne