Pięć bramek Igloopolu w meczu z Karpatami ( rozgrywki młodzieźowe)

Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 0:5 (juniorzy starsi)

 

0:1 Pacanowski 21 min.

0:2 Grdeń 38 min.

0:3 Wójcik 54 min. (karny)

0:4 Wójcik 67 min.

0:5 Surdyka 89 min.

 

Igloopol:Jagoda – Ziarko, Syguła, Rogowski, Moraniec, Grdeń, Wójcik, Łukaszewski, Draguła, Surdyka, Pacanowski (75.Czapiga)

 

Okazałem zwycięstwem 0:5 juniorów starszych Igloopolu Debica zakończył wyjazdowy mecz z Karpatami Krosno. Na prowadzenie podopiecznych trenera Janusza Kaczówki w 21 min. wyprowadził po główce Grzegorz Pacanowski. Wynik meczu z rzutu wolnego z 25 metrów podwyźszył Damian Grdeń. Ten sam zawodnik po przerwie wywalczył rzut karny, którego pewnym egzekutorem okazał się Kamil Wójcik. Czwarta bramka to ponownie zasługa duetu Grdeń – Wójcik. Po uderzeniu z rzutu wolnego Grdenia, do odbitej piłki dopadł Wójcik i po raz drugi w tym meczu pokonał bramkarza Karpat. Wynik meczu ustalił w 89 min.Krystian Surdyka aplikując Karpatom piątego gola, asystę przy tej bramce zaliczył Bartosz Draguła. Cały zespół Igloopolu rozegrał bardzo dobry mecz, ale oprócz strzelców bramek naleźało by równieź wyróźnić całą naszą defensywę i bramkarza, która w rundzie wiosennej  w czterech meczach jeszcze nie straciła bramki. Bardzo dobrze do druźyny wprowadzili do tej pory grający w juniorach młodszych Kamil Łukaszewski i Kacper Rogowski.

Kolejny mecz nasi juniorzy zagrają u siebie w Wielki Czwartek 21 kwietnia godz.11:00, zapraszamy wszystkich na mecz!
Galeria

Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 2:0 (juniorzy młodsi)

 

Igloopol: Balasa – Sujdak, Kobos, Kieca, Brandys, Czapiga (64.Szkutak), Sędłak, Nalepka, Jędrzejczyk, Smagacz, Momola

 

Niestety pomimo ambitnej walki na boisku kolejnej poraźki doznali nasi juniorzy młodsi, którzy przegrali z Karpatami 2:0.

 

Wyniki pozostałych grup młodzieźowych:

 

Trampkarz starszy

Igloopol – Unia Nowa Sarzyna 1:1

Trampkarz młodszy

Igloopol – Unia Nowa Sarzyna 3:1

Młodzik starszy

Igloopol – Siarka Tarnobrzeg 0:0

Młodzik młodszy

Igloopol – Stal II Rzeszów 2:0