Pechowa poraźka… Igloopol Dębica – Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)

Po cięźkim meczu i wielu zmarnowanych sytuacjach "Morsy" przegrały 0:1 z Siarką. w I połowie mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska, częściej przy piłce byli jednak biało-niebiescy i to oni oddali kilka grożnych strzałów na bramke Siarki. W II połowie było duźo ciekawiej,

Fotki !
zaczął Igloopol, póżniej swoje sytuacje miała teź Siarka. W 73 min. po ładnej akcji i technicznym strzale bramkę zdobyła Siarka. Igloopol niesiony głośnym dopingiem swoich kibiców ruszył do odrabiania strat. W 88 min zabrakło centymetrów, kiedy piłka trafiła w poprzeczkę, dobitka niestety była niecelna, choć wielu kibiców widziało juź piłkę w siatce… Niestety w dzisiejszym meczu zabrakło tylko skutecznośći, bo były sytuacje, walka o kaźdy metr boiska i zaangaźowanie od pierwszej do ostatniej minuty. Takiej postawy piłkarzy oczekujemy w kaźdym spotkaniu, mamy nadzieję, źe poprawią teź skuteczność i zaczną strzelać bramki kolejnym przeciwnikom. Przy okazji dziękujemy kibicom za dobrą liczbę i głośny doping w całym spotkaniu oraz sponsorom nagród za przyłączenie się do naszej akcji!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA KOLEJNE MECZE IGLOOPOLU!