IGLOOPOL-Siarka Tarnobrzeg. WSZYSCY W BARWACH NA MECZ!

W sobotę 6 pażdziernika o godzinie 16:00 odbędzie się prestiźowe spotkanie dwóch byłych pierwszoligowców Igloopol podejmować będzie tarnobrzeską Siarkę. WSZYSCY BIERZEMY BARWY I DOPINGUJEMY IGLOOPOL!

Kupując bilet bierzesz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

1.Koszulka Liverpoolu

2.Piłka do siatkówki

3.Czapeczka firmowa Pumy z herbem Polski

4.Szalik Igloopolu

5.Getry piłkarskie

Równieź wśród rodzin, które przyjdą na mecz losowany będzie karnet do wykorzystania w „Restauracji Rycerskiej” w Hotelu Igloopol, oraz zaproszenie na pizze rodzinną do „Pizzerii DEX” – serdecznie zapraszamy!

KAŹDY KTO SIĘ UWAŹA ZA KIBICA IGLOOPOLU MUSI BYĆ NA TYM MECZU !!!

Czy po pechowej poraźce z liderem w Przeworsku nasi piłkarze zainkasują trzy punkty w meczu z trzecią druźyną w tabeli? Czy uda się wreszcie naszym piłkarzom wygrać z Siarką? Tego dowiesz się tylko na stadionie!

Igloopol po 11 kolejkach zajmuję 9 pozycję w tabeli IV Ligi Podkarpackiej z dorobkiem 16 punktów. Siarka natomiast jest trzecia i po 11 kolejach ma na koncie 22 punkty.

Morsom z Siarką nigdy nie grało się łatwo, wystarczy popatrzeć na ostatnie pojedynki obydwu druźyn( wszystkie w IV Lidze Podkarpackiej):

W sześciu ostatnich pojedynkach 4 razy wygrywała Siarka, raz Igloopol, raz mecz zakończył się remisem. Stosunek bramkowy:8-3 na korzyść Siarki.

WSZYSTKICH ZACHĘCAMY DO PRZYBYCIA NA STADION, BY GŁOŚNYM DOPINGIEM POMÓC NASZYM PIŁKARZOM W ODNIESIENIU ZWYCIĘSTWA!