Nowe twarze w Igloopolu

 

Nowe twarze w Igloopolu

 

           W zimowym oknie transferowym działacze Igloopolu nie próżnują. Ilość zdobytych punktów, oraz miejsce zajmowane obecnie w tabeli nie mogą satysfakcjonować sztabu szkoleniowego. Postanowiono więc poszukać wzmocnień na poszczególne formacje. Już latem przymierzany do Igloopolu był wychowanek Aleksander Drobot, który wybrał jednak grę jesienią w Puszczy Niepołomice. Zimą natomiast oficjalnie wraca do drużyny z Piłsudskiego i wiosną będzie bronił barw Igloopolu. Zawodnik ma nadzieję, odbudować formę po kontuzji, a przy tym pomóc drużynie wzmacniając linię pomocy.

""

           Na powrót do Igloopolu zdecydował się również jeden z najlepszych zawodników w ubiegłym sezonie Sebastian Wanat. Ten utalentowany pomocnik występował w poprzedniej rundzie w III – ligowej Wólczance Wólka Pełkińska.

""

          Sztab szkoleniowy z trenerem Bartoszem Zołotarem na czele umiejętnie szukał wzmocnienia na pozycji napastnika. Niekwestionowanym liderem w tej formacji jest Przemysław Nalepka, któremu szukano partnera w ataku. Wybór padł na Bartosza Knycha z LKS Głowaczowa, prezentującego solidny poziom w dotychczas rozegranych sparingach.

""

 

Z zespołem Igloopolu żegnają się Jakub Zaskalaski, Kamil Dziewit oraz Dawid Rokita. W imieniu zarządu LKS Igloopol Dębica dziękujemy zawodnikom za grę w naszych barwach. Powodzenia w dalszej karierze.