Mikołajki 2020

Tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia kibice IGLOOPOLU odwiedzili dzieci ze Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym MOŻEMY WSZYSTKO i Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego w Dębicy.

Podobnie jak w latach poprzednich towarzyszył im Święty Mikołaj, który przywiózł ze sobą całą górę prezentów.

  

""

Wielką przyjemnością było znów móc pomagać Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu paczek wywołujących uśmiech na twarzach nie tylko naszych małych przyjaciół ale też ich rodziców i opiekunów.  

""

 

""Z wiadomych względów spotkanie ze Świętym Mikołajem miało nieco mniej huczny i zabawowy charakter ale jak zawsze było bardzo uroczyste. Spotkanie wyjątkowo w tym roku odbyło się w Niepublicznym Przedszkolu Językowym Happy Kids w Dębicy.

Wszystkie zdjęcia ze spotkania zobaczycie TUTAJ

Pragniemy serdecznie i gorąco podziękować wszystkim darczyńcom. To naprawdę wspaniałe, iż wasze biało-niebieskie serca co roku są coraz większe i coraz bardziej hojne.
Szczególne podziękowania pragniemy skierować do Robin Hood’a za przekazanie nie tylko hojnej ale też niezwykle symbolicznej kwoty pieniędzy, oraz Pani Agaty Grabowy za wykonanie krasnali i przekazanie całkowitego zysku na Mikołaja.

WIELKIE DZIĘKI!!!

""

 

Rozliczenie
Suma darowizn – 18300
Słodycze i środki do pielęgnacji osobistej –11 751,22
Pomoce terapeutyczne i rehabilitacyjne – 6 548,78 zł