Igloopol przygotowuje się do wiosny

Piłkarze Igloopolu pod wodzą trenera Grzegorza Lorka przygotowują się do rundy wiosennej sezonu 2020/2021. Drobne urazy nie pozwalają na razie na pełne treningi Łukaszowi Psiodzie i Piotrowi Pyskatemu. W przerwie zimowej z Igloopolem pożegnało się trzech zawodników, dwóch zasiliło szeregi III ligowców są to: Aleksander Drobot (Stal Stalowa Wola) oraz Mateusz Stańczyk (Wisła Sandomierz). Trzeci to Przemysław Nalepka, który został wypożyczony do naszego ligowego rywala Izolatora Boguchwała. Grzegorz Lorek do treningów z seniorami zaprosił czterech juniorów a są to: Ciepły, Pęk, Bała i Kulig. Do Igloopolu powraca Dawid Rokita, który ostatnio występował w V ligowej Radomyślance Radomyśl Wielki. Testowany jest, także napastnik oraz pomocnik.

Do dzisiaj rozegrane zostały dwa mecze sparingowe.

Igloopol Dębica – Wisłok Strzyżów 6:0

Bramki: Testowany 1, Lampart, Wanat, D.Rokita, Pęk, Testowany 2

Skład: Kosiński – Stefanik, Ligęzka, Wanat, Lamparty, Janus, K.Rokita, Syguła, Cyran, D.Rokita, Testowany 1, druga połowa, Testowany 2, Homik, Pęk, Ciepły, Bała, Kulig

Nieobecni: Psioda, Pyskaty, T. Nalepka, Wiszyński, Kopala.

Sparing został rozegrany na euroboisku z dobrej strony zaprezentował się testowany napastnik oraz ogólnie cała drużyna.

Wolania Wola Rzędzińska – Igloopol Dębica 5:3

Bramki: 2x Tomasz Nalepka, Marcin Janus

Skład: Kosiński – Wanat, Stefanik, Cyran, D.Rokita, Janus, Wiszyński, Testowany 1,  T.Nalepka, Syguła, Testowany 2 oraz Homik, Pęk, Bała, Ciepły, Kulig.

Nieobecni: Psioda, K. Rokita, Lamparty, Ligęzka, Pyskaty, Kopala.

Sparing rozegrany był w trudnych warunkach pogodowych, na plus piękna bramka zdobyta przez Marcina Janusa. Niestety wprowadzeni w 75 minucie gry juniorzy nie utrzymali remisu i wynik zakończył się porażką ale i cenną lekcją.

Kolejny mecz sparingowy Morsy rozegrają w następną sobotę z Wisłokiem Wiśniowa.

 

Dziękujemy darczyńcom, którzy zakupili 22 piłki treningowe oraz pięć meczowych dla drużyny seniorów. Dzięki ludziom takim jak Wy Igloopol nigdy nie zginie 🙂

""