MECZ SEZONU w PRZEMYŚLU! Czuwaj – IGLOOPOL Dębica sobota godz.14.00

W końcówce rundy jesiennej piłkarzy Igloopolu Dębica czekają trzy kolejne mecze z druźynami zamykającymi ligową tabelę: Czuwajem Przemyśl, Lechią Sędziszów i Sokołem Nisko, aczkolwiek z całą pewnością to mecz wyjazdowy w Przemyślu szczególnie elektryzuje kibiców zarówno Morsów jak i fanów Czuwaju.

Na mecz Czuwaj Przemyśl – Igloopol Dębica organizowany jest wyjazd, którego koszt wynosi 25 złotych + bilet na mecz. Zbiórka pod halą Igloopolu w sobotę o godz.10.30

Czuwaj Przemyśl to wielce zasłuźony klub dla podkarpackiej piłki noźnej, który w obecnym sezonie powrócił w szeregi czwartoligowców. Popularne "Harcerzyki" nie prezentują się jednakźe najlepiej, gdyź w 10 spotkaniach ponieśli aź 7 poraźek, w tym trzykrotnie przegrali na własnym boisku: ze Stalą Sanok, w derbach Przemyśla i z Błękitnymi Ropczyce. Z drugiej jednakźe strony uznanie muszą budzić wysokie zwycięstwa ze Strumykiem Malawa (4:1) a w szczególności rekordowe 8:0 z outsiderem z Sędziszowa. W ostatniej kolejce przemyślanie odpoczywali, gdyź ich mecz w Jaśle z uwagi na zły stan boiska został przełoźony na inny termin.

Z kolei piłkarze Igloopolu w derbach powiatu dębickiego zrehabilitowali się za poraźkę w Malawie i pokonali 1:0 Rzemieślnika Pilzno. Chociaź końcówka rundy zapowiada się dla Morsów jako teoretycznie łatwiejsza, to takie wraźenie zdaje się być pozorne, gdyź spodziewać się naleźy, źe zespoły z dołu tabeli rzucą przeciwko Igloopolowi wszystkie swoje atuty, gdyź źadna z druźyn nie chce przerwy zimowej spędzić w strefie spadkowej. Skoro jednakźe dębiczanie potrafili w tym sezonie przywozić juź cenne punkty z Jasła, Tarnobrzega, Sanoka czy Przemyśla, to z pewnością są w stanie takźe w meczu z Czuwajem pokusić się o zwycięstwo i ulokować się na stałe w górnej częsci tabeli.

Wierzymy źe w sobotę Przemyśl będzie BIAŁO-NIEBIESKI!

Pozostałe mecze:

Polonia Przemyśl – Stal Sanok

Zryw Dzikowiec – JKS Jarosław

Strumyk Malawa – Siarka Tarnobrzeg

Rzemieślnik Pilzno – Pogoń Leźajsk

Lechia Sędziszów Młp. – Czarni Jasło

Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce

Źurawianka – Kolbuszowianka