Małe derby Dębicy

Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica 2:0 (juniorzy starsi)

1:0 Draguła 4 min.

2:0 Draguła 49 min.

Igloopol: Cichowski – Kędzior (46.Szydło), Grych, Szczepanik, Świętoń, Żydek (77.Czerwiec), Bogdan (67.Pisz), Draguła, Lamparty, Nalepka (88.Bielański), Trojan (36.Kołodziej)

Miniony weekend był dla naszych drużyn bardzo udany. Seniorzy pokonali na wyjeździe drużynę Sokoła Kolbuszowa Dolna 1:3, a juniorzy starsi na własnym boisku Wisłokę 2:0.

Mecze derbowe zawsze wzbudzają wielkie emocje, więc nikogo nie powinno dziwić, że dla prawdziwego kibica każde takie spotkanie to niezła gratka i mnóstwo emocji.

Choć drogi dębickich drużyn seniorskich chwilowo się rozeszły to nasi juniorzy ponownie zmierzyli się z rówieśnikami z Parkowej odnosząc cenne zwycięstwo z czego niezmiernie się cieszymy.

Na słowa uznania na pewno zasługuje Tomasz Draguła, który zaliczył w tym dniu dwa celne trafienia dla biało-niebieskich.

""

Gra młodych zawodników Igloopolu zawsze oceniana jest pod kontem ich przyszłej gry w drużynie seniorów, która jak wiadomo cieszy się największym zainteresowaniem kibiców i pozwala zdobyć ich serca na długie lata. Oglądając sobotnie spotkanie można było z dużym spokojem myśleć o przyszłości.

""

""