Igloopol to coś więcej niż tylko piłka.

  Od kilku lat LKS Igloopol bardzo mocno pracuje nie tylko nad odbudową samego klubu, jego dobrego wizerunku, ale również nad pozyskaniem nowych fanów i sympatyków.

Pamiętając doskonale nie tak przecież dawne czasy świetności, kiedy to rywalizowaliśmy z najlepszymi klubami w kraju, a nazwa Igloopol łączyła ludzi nie tylko na boisku czy stadionie ale także poza nim ( np. na balach sylwestrowych organizowanych przez klub i innych tego typu imprezach ), klub pragnie na nowo ożywić ducha tamtej wspólnoty, by również dziś był czymś więcej niż tylko miejscem gdzie gra się w piłkę.

   Po klubowych mikołajkach i bożonarodzeniowym opłatku, które były wydarzeniami typowo wewnątrz klubowymi, władze klubu postanowiły więc przypomnieć wszystkim mieszkańcom Dębicy, że piłka nożna i klub mogą kojarzyć się także bardzo pozytywnie i przyjemnie.

Łącząc przyjemne z pożytecznym w minioną sobotę klub zorganizował nabór do Szkółki Piłkarskiej połączony z rodzinnym piknikiem czyli dobrym jedzeniem i jeszcze lepszą zabawą.

Dobra muzyka, wspaniała letnia pogoda oraz inne atrakcje sprawiły, że na skwerze przy ul. Sportowej pojawiło się mnóstwo dzieciaków z rodzicami.

""

Największą frajdę mieli najmłodsi uczestnicy klubowego pikniku, którzy do woli mogli korzystać z darmowych dmuchanych zjeżdżalni, trampoliny i zamku z kolorowymi kulkami.

""

""

""

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, gdzie nie było pustych losów więc każdy był zwycięzcą i mógł się cieszyć z wielu drobnych ale też wielu cennych gadżetów jak np: koszulki meczowe Igloopolu z ostatniej kolekcji lub historyczna już koszulka Legii Warszawa ( Daewoo ).

W tym miejscu szczególna słowa podziękowania należą się firmie Śnieżka S.A., sieci Carrefour, pizzerii Pappas oraz klubowi kibica Ultras Morsy ’06 za przekazanie na loterię zabawek, gadżetów i przepysznej pizzy.

""

""

Piknik nie byłby piknikiem gdyby nie było czegoś dobrego na ząb. Dla głodnych była więc grillowana kiełbaska, popcorn, wata cukrowa i inne przekąski.

""

""

Piknik był rodzinny i piłkarski. Dla prawdziwych miłośników tego sportu nie ma jednak dobrej zabawy gdy nie ma piłki więc chłopcy nawet wśród tak licznych atrakcji znaleźli czas by jak to się mówi ” haratnąć w gałę ”.

""

Co śmielsi i bardziej odważni próbowali swoich sił na scenie w repertuarze wokalno-tanecznym

""

""

lub po prostu dobrze się bawili

""

pod czujnym okiem rodziców którzy mieli czas spokojnie posiedzieć i porozmawiać.

""

Mamy nadzieję, że w podobnej, miłej, rodzinnej atmosferze spotkamy się ponownie za rok z tym, że będzie nas wtedy jeszcze więcej. 🙂