Kolejne dwie osoby w Zarządzie Igloopolu

Dziś odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie – Uzupełniające. W szeregi Zarządu Klubu wstąpiły dwie kolejne osoby.

Pierwszą z nich jest Pani Karolina Kizior, która będzie pełniła funkcję wiceprezes LKS Igloopol Dębica. Pani Karolina wspomoże Zarząd w zakresie kwestiach formalno-prawnych oraz będzie go reprezentować w oficjalnych uroczystościach.

Pani Karolina ukończyła studia prawnicze (magisterskie) oraz ekonomiczne (licencjackie) na Uniwersytecie Rzeszowskim, a następnie aplikację radcowską prowadzoną przez OIRP w Krakowie i uzyskała pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego. Również w OIRP w Krakowie została wpisana na listę radców prawnych. Od niecałych pięciu lat wykonuje czynnie zawód radcy prawnego we własnej kancelarii w Dębicy. Jednak swoje doświadczenie prawnicze zdobywała przez ostatnie 15 lat w różnych kancelariach prawnych i innych instytucjach. W swojej pracy zawodowej zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego i rodzinnego. Obsługując wiele osób fizycznych i osób prawnych, a jej doświadczenie i wiedza w powyższym zakresie z pewnością pozytywnie wpłynie na działalność Naszego Stowarzyszenia. Jak sama deklaruje – będzie pomagała w funkcjonowaniu Stowarzyszenia oraz zaangażuje się w pomoc przy pozyskiwaniu środków na funkcjonowanie pierwszego zespołu oraz w kontynuacji wszystkich przedsięwzięć jakie LKS Igloopol Dębica realizuje na rzecz dzieci i młodzieży.

Pani Karolina od lat związana jest z Igloopolem i nieformalnie pomaga przy różnego rodzaju przedsięwzięciach organizowanych przez Klub i Nasze Szkoły – zwłaszcza obejmujących dzieci i młodzież. Prywatnie Pani Karolina ma dwóch synów Ksawerego oraz Franciszka, którzy są uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego Igloopol i jednocześnie zawodnikami Klubu. Bardzo cieszymy się z faktu, że do grona osób zasiadających w zarządzie dołączyła kobieta, radca prawny, a jednocześnie rodzic uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego, a wcześniej przez wiele lat adeptów naszej Akademii Piłkarskiej. Jesteśmy przekonani, że współpraca przyniesie wymierne korzyści dla naszego Klubu w postaci szeroko rozumianego rozwoju i świeżego spojrzenia na dotychczasowe działania Stowarzyszenia.

Druga z osób to Grzegorz Binko. Jako członek Zarządu zajmie się projektami związanymi z funkcjonowaniem klubu oraz wsparciem przy organizacji imprez związanych ze społecznością Igloopolu. Grzegorz Binko ukończył studia magisterskie na krakowskim AGH. W swojej zawodowej pracy zajmuję się realizacją projektów i w tej dziedzinie deklaruje pomoc klubowi. Od kilku lat wraz z grupą Tuwima to My!!! wspomaga Klub w codziennym funkcjonowaniu oraz promocji na terenie Miasta Dębicy.

WSZYSCY RAZEM PO WIELKI IGLOOPOL!!!