Juniorzy w Warszawie

IV OGÓLNOPOLSKI HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI JUNIORÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

Juniorzy starsi juź w najbliźszy piatek pojadą do Warszawy na dwudniowy turniej na który zaprosiła ich LEGIA WARSZAWA. Turniej rozpoczyna sie w sobote o godzinie 8:00, a kończył sie bedzie w niedziele o 16:30. W turnieju weżmie udział 16 druźyn z całej Polski rocznika 1987 i młodszych podzielonych na cztery grupy. Nasi młodzi piłkarze zagrają w jednej grupie z: KOLPORTER KORONA KIELCE, LEGIA WARSZAWA III i WARSOVIA WARSZAWA. Pierwszy mecz nasi juniorzy rozegraja z KOLPORTEREM KORONA KIELCE, drugi z LEGIA i ostatni grupowy mecz z WARSOVIĄ.

Źyczymy powodzenia licząc na dobre miejsce!
Skład:Mazurek, Wójcik, Bogacz, Reptak, Chmura, Źukowski Madura, Rudziński, Gaweł, Ostrowski, Jędrzejczyk, Stefanik, Macnar, Kubas, Kiwacki, Moraniec

Sobota 14.01

8:00 – 12:00 mecze eliminacyjne grup "A" i "C"

12:00 – 16:00 mecze eliminacyjne grup "B" i "D"

– kary: 3 i 5 minut. Czerwona kartka – odsuniecie minimum od jednego meczu;

– czas gry: eliminacje i półfinały 17 minut. Mecze finałowe 20 minut. Mecz o 1 miejsce 2×15 minut;

= w meczach finałowych w przypadku wyniku remisowego seria rzutów karnych: najpierw po 3 (na przemian) kaźda druźyna, póżniej po 1 aź do roztrzgniecia;