IGLOOPOL wygrywa turniej !!!

Juniorzy Igloopolu Dębica zwycięźyli w silnie obsadzonym turnieju piłkarskim w Warszawie. W zawodach wystąpiło szesnaście najlepszych polskich druźyn. W finale podopieczni trenera Leszka Pisza pokonali Polonie Warszawa 2-1.

Jestem bardzo zadowolony z postawy druźyny – powiedział bezpośrednio po finale, trener Igloopolu, Leszek Pisz. – Chłopcy pokazali w stolicy, źe są lepsi od pozostałych druźyn w kraju w ich kategorii wiekowej. Cięźka praca na treningach przyniosła odpowiedni efekt.

Dębiczanie w pierwszym dniu turnieju pokonali Legię Warszawa 2-0. Gole zdobyli: Mateusz Kubas i Marcin Stefanik z rzutu karnego. Ponadto Igloopol zwycięźył Kolportera Kielce równieź 2-0. Bramki uzyskali: Mateusz Ostrowski i Marcin Stefanik. Zespół trenera Pisza przegrał pechowo z Widzewem Łódź 0-1 i Varsovią 0-1. – W obu spotkaniach mieliśmy przygniatającą przewagę – tłumaczył Pisz. – Szwankowała, jednak skuteczność. Rywale mieli po jednej sytuacji do zdobycia goli i je wykorzystali.

W drugim dniu zawodów Igloopol pokonał Sandecję Nowy Sącz 1-0 i Ursus Warszawa 2-0. Wszystkie bramki w tych spotkaniach dla dębickiej druźyny zdobył Marcin Stefanik.

W finale Igloopol pokonał Polonię Warszawa 2-1. Oba gole dla zespołu z Dębicy zdobył Mateusz Kubas. W meczu o trzecie miejsce Legia Warszawa wygrała z Sandecją Nowy Sącz 2-1. Marcin Stefanik z dorobkiem pięciu goli był drugim graczem w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników turnieju.

FINAŁ

IGLOOPOL Dębica – Polonia Warszawa 2:1 Kubas x2

Fotoreportarz z Turnieju >>KLIKNIJ<<
Klasyfikacja końcowa:

1. IGLOOPOL DĘBICA

2. Polonia Warszawa

3. CWKS Legia II Warszawa

4. Sandecja Nowy Sącz

5. Amica Wronki

6. Widzew Łódż

7. Kolporter Kielce

8. Ursus Warszawa

9. Varsovia Warszawa

10. Juventa Starachowice

11. CWKS I Warszawa

12. Górnik Łęczna

13. SS Białołęka

14. Naki Olsztyn

15. KS Piaseczno

16. CWKS Legia III Warszawa

Żródło: www.legia.net