Juniorzy: Pogoń Leźajsk – Igloopol Dębica

Pogoń Leźajsk – Igloopol Dębica 0:4 (juniorzy starsi)

0:2 Wójcik 75 min.

0:3 Surdyka 80 min.

0:4 Grdeń 87 min.

Igloopol: Jagoda – Ziarko, Grdeń, Syguła, Sujdak, Draguła (70.Bil), Łukaszewski, Wójcik, Tułacz, Surdyka, Pacanowski (67.Czapiga)

Juniorzy starsi Igloopolu Dębica pewnie pokonali na wyjeżdzie 4:0 Pogoń Leźajsk. Juź przed przerwą nasza druźyna udokumentowała swoją przewagę golem zdobytym w32 min. przez Krystiana Surdykę. Na kwadrans przed końcem meczu na 2:0 podwyźszył Kamil Wójcik, który efektowną główką pokonał bramkarza gospodarzy. W 80 minucie meczu po ładnej akcji Czapigi, po raz drugi na listę strzelców wpisał się Surdyka. Wynik meczu w 87 min. przypieczętował Damian Grdeń i Igloopol przywiózł do Dębicy trzy bardzo cenne punkty.

Pogoń Leźajsk – Igloopol Dębica 4:3 (juniorzy młodsi)

4:3 78 min.

Igloopol: Brandys – Smagacz, Krzysztofek, Kieca, Momola, Nalepka, Sędłak, Czapiga (56.Brzostowski), Bil (59.Kobos), Gaweł, Szkutak (70. Balasa)

Niestety duźo słabiej niź juniorzy starsi zaprezentowali się ich młodsi koledzy, którzy przegrali wygrany mecz z Pogonią Leźajsk 4:3. Bramki dla Igloopolu strzelali Smagacz, Czapiga i Gaweł. Nasza druźyna prowadząc w 70 min. 3:1, potrafiła w ciągu 10 ostatnich minut meczu w niefrasobliwy sposób stracić trzy bramki i podarować wygrana gospodarzom.

Kolejny mecz juniorzy Igloopolu rozegrają 30 kwietnia w Dębicy z Polonią Przemyśl.