Informacja o karnetach

Od 23 lipa ruszy sprzedaż karnetów na jesienne mecze przy Piłsudskiego. W trakcie piłkarskiej jesieni „Morsy” rozegrają na własnym stadionie 10 spotkań, a pierwszy mecz, w którym rywalem będzie JKS Jarosław odbędzie się w sobotę 1 sierpnia!

Gorąco zachęcamy do zakupu stałego abonamentu, by zaoszczędzić czas i pieniądze, a dodatkowo zapewnić stałe wsparcie swojego ukochanego klubu. Cena karnetu to 60zł. Dla członków Stowarzyszenia 50 zł. Ceny biletów pozostają bez zmian (8zł), kobiety i dzieci do 15 roku życia wstęp wolny (do wejścia na obiekt konieczne będzie pobranie bezpłatnego biletu „zerowego”).

Zakup karnetu dodatkowo jest wsparciem transmisji wideo na żywo z meczy, które w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, będą realizowane z naszego stadionu za darmo dla wszystkich chętnych.

Osoby, które zakupiły karnet na wiosnę sezonu 2019/2020, a ze względu na przedwczesne zakończenie rozgrywek związane z pandemią dostaną w zamian nowy karnet na obecną rundę (konieczne będzie okazanie starego karnetu)!

Sprzedaż karnetów i biletów prowadzona będzie w kasach w podanych terminach, w dniu meczu z JKS Jarosław zakup biletu nie będzie możliwy. Do zobaczenia na stadionie!