IGLOOPOL Dębica – Resovia Rzeszów 3:1 (2:0)

W dniu dzisiejszym piłkarze dębickiego Igloopolu wygrali na własnym stadionie z Resovią 3:1. Pierwsze dwie bramki dla gospodarzy zostały zdobyte w zaledwie 20 minut po rozpoczęciu meczu! W 5 minucie pierwszą bramkę zdobył Zołotar, następnie w 20 minucie gry drugą bramkę zdobył Dziobek. Morsy jednak nie poprzestali na 2 bramkach i dalej parli na bramkę rywala, mieli kilka świetnych sytuacji, jednak nie zostały one wykorzystane. Po rozpoczęciu drugiej połowy piłkarze Resovi próbowali odrobić straty, jednak bezskutecznie, w 50 minucie gry w polu karnym Resovi doszło do faulu na zawodniku Igloopolu, sędzia podyktował jedenastkę, którą bezbłędnie wykorzystał Juszkiewicz. Honorowy gol dla gości wpadł w 85 minucie gry. Ogólnie w dzisiejszym meczu piłkarze Igloopolu zachwycali swoją grą, dobrymi i składnymi akcjami!

Gracze meczu: Juszkiewicz, Kaczówka.