Igloopol Dębica – Kolbuszowianka juź w sobotę!

W najbliźszą sobotę o godz.16-tej druźyna Igloopolu spotka się z rewelacją rundy wiosennej KKS Kolbuszowianka. W 8 meczach rundy rewanźowej nasi goście zdobyli 17 pkt (5 zwycięstw, 2 remisy, 1 poraźka) przy 21 pkt w całej rundzie jesiennej, a większą zdobyczą na wiosnę moźe pochwalić się tylko lider z Boguchwały.
Paradoksalnie ten imponujący bilans Kolbuszowianka nie zawdzięcza swojemu najbardziej znanemu snajperowi Robertowi Szalonemu (11 bramek w sezonie), który od 6 miesięcy nie moźe zobyć gola na boiskach IV ligi, lecz zespołowej grze i skuteczności na wyjazdach. Warto w tym miejscu przypomnieć, źe z wiosennych wyjadów Kolbuszowianka przywiozła komplet punktów nie tracąc przy tym ani jednej bramki.

Powyźsze statystyki wskazują, źe druźyna KKS Kolbuszowianka jest bardzo niewygodnym rywalem, a zatem tym trudniejsze zadanie czeka naszych Morsów, którym z pewnością przyda się wsparcie fanów Igloopolu. O tym źe goście są jednak zespołem w zasięgu graczy Igloopolu pokazał mecz w Kolbuszowej, gdzie Igloopol po dramatycznym spotkaniu wygrał 3:2 po bramkach Sochy, Pisarka i Janasiewicza

W poprzedniej kolejce Igloopol zremisował bezbramkowo po dobrym meczu w Leźajsku, zaś Kolbuszowianka pokonała Stal Sanok 2:1 zapewniając sobie trzy punkty w drugiej połowie meczu.