Igloopol Dębica – Resovia II Rzeszów 0:2 (0:0)

Igloopol Dębica – Resovia II Rzeszów 0:2 (0:0)

 

Igloopol: Psioda – Mitan, Brzostowski, Długosz, Mitręga – Skarbek, Ziarko, Machnik, Pisarek, Janasiewicz, Czerwiec, w drugiej połowie zagrali: Jagoda, Jędrzejczyk, Dzięgiel, Grdeń, Wójcik, Siwula

 

Od przegranej 0:2 z drugą druźyną Resovi Rzeszów rozpoczęli przygotowania do rundy rewanźowej piłkarze Igloopolu Dębica. W naszej druźynie z róźnych przyczyn nie mogli zagrać w tym sparingu Socha, Sujdak, Hendzel, Chmiel i Saletnik.

Igloopol przeprowadził w tym meczu kilka ciekawych akcji, które wprowadziły sporo zamieszania w szeregach gości. Najlepszą sytuację do zdobycia gola w pierwszej połowie zmarnował Sebastian Pisarek, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.

Obydwie bramki dla Resovii padły w drugiej połowie meczu, po błędach naszej defensywy.

Morsy mogły wyrównać stan meczu gdyby lepiej wyregulowane celowniki mieli Przemysław Dzięgiel i Kamil Wójcik, którzy nie potrafili pokonać bramkarza gości. Po meczu obydwaj trenerzy podkreślali, źe są bardzo zadowoleni z rozegranego sparingu, który dał im materiał do przemyśleń i dalszej pracy ze swoimi druźynami.  

 

Kolejny mecz kontrolny Igloopol rozegra 5 lutego o godz: 14:00 w Dębicy z Lechią Sędziszów.