Cracovia triumfatorem Niagara Cup 2011

Na piątym miejscu zakończyła swój udział druźyna trampkarzy starszych Igloopolu I w turnieju "Niagara Cup II"  Igloopol II był dziewiąty. Drugą edycje "Niagara Cup" wygrała Cracovia II Kraków, która pokonała w rzutach karnych druźynę ubiegłorocznego triumfatora turnieju Czarnych Jasło. Trzecie miejsce przypadło Resovii Rzeszów, a czwarte Stali Rzeszów.

Turniej druźyna Igloopolu I rozpoczęła dobrze od remisu z Czarnymi Jasło 1:1, oraz od zwycięstwa z Okocimskim Brzesko 4:1. Z meczu na mecz było jednak coraz goźej. Najpierw remis w dramatycznych okolicznościach z najgorszą druźyną turnieju Eklerem Baranówka 1:1. Następnie blamaź z najlepszą druźyną imprezy Cracovią II Kraków 1:5. W meczu o 5 miejsce pokonaliśmy Cracovię I Kraków po rzutach karnych 3:1 w regulaminowym czasie gry podł remis 2:2.

Natomiast nasi koledzy z drugiej druźyny rozpoczeli turniej od trzech poraźek z : Resovią Rzeszów 0:1 ,Stalą Rzeszów 0:3 ,oraz z Cracovią I Kraków 0:1. Następnie nastąpiło przełamanie oraz zwycięstwo z Unią Tarnów 1:0 które pozbawiło "Jaskółki"  awansu do pófinałów. W meczu o 9 miejsce Igloopol zmierzył się z Eklerem Baranówka. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Igloopolu 4:1.

W meczu o 9 miejsce:

Igloopol II – Ekler Baranówka 4:1

 w meczu o 7 miejsce:

Okocimski Brzesko – Unia Tarnów 1:0

 w meczu o 5 miejsce:

Igloopol I – Cracovia I 2:2 (3:1)

 w meczu o 3 miejsce:

Resovia Rzeszów – Stal Rzeszów 0:0 (3:1)

 WIELKI FINAŁ:

CRACOVIA II – CZARNI JASŁO 1:1 (2:1)

Najlepszy zawodnik – Kamil Wietecha (Czarni Jasło)

Najlepszy bramkasz – Jarosław Pikiuła (Resovia Rzeszów)

Król Strzelców – Krzysztof Ropski (Cracovia II Kraków)

 

Żródło: igloopol96.futbolowo.pl