1:1 Czerkies 20 min.

2:1 Sujdak 24 min.

3:1 Pisarek 30 min.

4:1 Janasiewicz 40 min.

Igloopol: Flasza- Chmiel, Socha, Hendzel, Sujdak – Skarbek, Machnik, Długosz, Saletnik- Janasiewicz, Pisarek, po przerwie zagrali:Chmura, Wiecek i Syguła

Zwycięstwem 4:1 z Chemikiem Pustków zakończył się kolejny mecz kontrolny piłkarzy Igloopolu Dębica. Wynik spotkania został ustalony do przerwy, w pierwszej połowie nasi piłkarze dominowali zdecydowanie  na boisku, a Grzegorz Flasza był praktycznie bezrobotny. Honorowego gola goście uzyskali z prawie dwumetrowego spalonego. Po przerwie trener Marek Hendzel dokonał kilku zmian testując dublerów. W drugiej połowie wynik spotkania nie uległ zmianie i cały mecz zakończył się zwycięstwem Igloopolu 4:1.

W naszej ekipie z roźnych powodów nie mogli zagrać: Macnar, Dziegiel, Filipek i Czaja (Karpaty Krosno),  który jest przymierzany do gry w naszej druźynie. Jeźeli aura pozwoli, to kolejne mecze sparingowe Igloopol zagra 3 marca z Czarnovią i 6 marca z Resovią…miejsce i godzina do ustalenia.

W dniu wczorajszym swój pierwszy sparing w tej rundzie rozgrywali nasi juniorzy starsi, którzy pokonali Ostrą Gumniska (seniorzy) 3:1, dwie bramki meczu dla naszej druźyny zdobył Bartosz Draguła, jedno trafienie  (1:0) dołoźył Kamil Mitan.