Wysoka wygrana z Czarnovią

Igloopol Dębica – Czarnovia Czarna 7:0 (4:0)

1:0 Machnik  10 min.

2:0 Socha  20 min.

3:0 Sujdak  25 min.

4:0 Pisarek  36 min

5:0 Socha  64 min. (karny)

6:0 Dzięgiel  77 min.

7:0 Czaja  90 min.

Igloopol: Flasza – Chmiel, Socha, Hendzel, Sujdak – Machnik, Czaja, Długosz, Saletnik – Macnar, Pisarek, w drugiej połowie zagrali: Jagoda, Dzięgiel, Janasiewicz, Więcek, Chmura, Syguła, Skarbek

 

Ostre strzelanie urządzili sobie w dzisiejszym sparingu z Czarnovią  piłkarze Igloopolu, wynik mówi sam za siebie. Cieszy zwłaszcza dobra postawa Morsów w pierwszej połowie, w której to Igloopol przeprowadził wiele ciekawych akcji… Z dobrej strony w naszej druźynie zaprezentował się Lech Czaja (przymierzany do Igloopolu z Karpat Krosno), który umiejętnie kierował grą druźyny, pieczętując  swój dobry występ bramką  zdobytą w ostatniej minucie meczu. Kolejny mecz w Igloopolu po powrocie z wypoźyczenia z Krosna rozegrał Radosław Macnar, a takźe po raz kolejny w naszym zespole testowany był Krzysztof Skarbek (LKS Wiewiórka), któremu bacznie przygląda się trener Marek Hendzel.

Następny mecz kontrolny Igloopol rozegra juź w najbliźszą sobotę 6 marca o godz. 12:00 (prawdopodobnie na głównym boisku) w Dębicy z Resovią Rzeszów, serdecznie zapraszamy na to spotkanie!