Igloopol – Reprezentacja Polski U-16

W dniu wczorajszym Igloopol rozegrał mecz sparingowy z przebywającą od kilku dni na zgrupowaniu w Pustyni reprezentacją Polski U-16. W pierwszej połowie przeciwnikiem kadry była nasza pierwsza druźyna prowadzona przez trenera Józefa Stefanika. Seniorzy na niewiele pozwolili młodym kadrowiczom pokonując ich 1:0, bramkę dla naszej druźyny po ładnej akcji zdobył strzałem z woleja Kamil Janasiewicz. W drugiej połowie przeciwnikiem kadry byli juniorzy trenera Andrzeja Garleja. Nasza młodzieź nie potrafiła utrzymać prowadzenia wypracowanego przez starszych kolegów i przegrała drugą połowę 0:2. Podopieczni trenera Garleja stworzyli kilka dobrych sytuacji do zdobycie gola, jednak razili nieskutecznością i cały mecz zakończył się zwycięstwem kadry 1:2.