Grali nasi juniorzy…

Dzisiaj kolejne mecze w podkarpackiej lidze juniorów rozegrali młodzi piłkarze Igloopolu. Tym razem przeciwnikiem Morsów była tarnobrzeska Siarka.

Niestety chyba jakieś fatum wisi nad naszymi juniorami starszymi, którzy seryjnie przegrywają swoje mecze… Dzisiaj nasi chłopcy nie sprostali Siarce i ulegli jej 3:0.

Dziwne to było spotkanie, w którym dominowaliśmy prawie przez 80 minut, marnując seryjnie idealne sytuacje do strzelenia gola. Nie potrafimy wykorzystać nawet rzutu karnego, którego niefortunnym strzelcem był Hubert Hendzel. Co gorsza po raz kolejny tracimy bramkę po frajerskim błędzie naszej defensywy i bramkarza…Szkoda tych punktów, bo zostawiliśmy kawał zdrowia na boisku i to my ten mecz powinniśmy wygrać, moźe uda się to fatum przełamać w kolejnym meczu, przynajmniej mam taką nadzieję!

Skład juniorów starszych Igloopolu: Bieszczad (Fic) – Łukaszewski M, Dymek, Rosół, Syguła, Kajpust, Ziarko, Charchut (Porębski) (Mitan), Mitręga, Hendzel (Grdeń), Siwula T (Bobek)

Po raz kolejny miłą niespodziankę sprawili nam juniorzy młodsi, którzy pewnie wygrali z Siarką 2:0.

Pierwszą bramkę po ładnej akcji dla naszej druźyny zdobył Bartosz Bobek. W drugiej połowie nasze zwycięstwo przypieczętował Bartek Siwula, który dobił piłkę wyplutą przez bramkarza gospodarzy po rzucie wolnym egzekwowanym przez Damiana Grenia. Duźe brawa naleźą się tym chłopcom, za ogromne zaangaźowanie i serce do gry. Dodać trzeba, źe obydwa mecze toczyły się w anormalnych warunkach przy przenikliwym zimnie i ciągle padającym deszczu…

Kolejnym rywalem naszych juniorów 12 pażdziernika o godz. 11:00 będzie Stal Stalowa Wola, serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Juniorzy młodsi Igloopolu wystąpili w następującym zestawieniu: Fic – Sujdak Paweł (Łukaszewski K.), Grdeń (Wróbel) Przybyłowicz, Wójcik, Surdyka, Sajdak Damian, Pasik, Bobek (Draguła), Jędrzejczyk (Balasa), Siwula Bartosz

Żródło: własne