Grad bramek w sparingu z Pogonią Staszów

Igloopol Debica – Pogoń Staszów 7:3 (5:1)

 

1:0 Dzięgiel 4 min.

2:0 Dzięgiel 10 min.

3:0 Dzięgiel 15 min.

4:0 Janasiewicz 25 min

4:1 Merchut R. 30 min.

5:1 Dzięgiel 34 min.

5:2 Strzałka 52 min.

5:3 Krakowiak 56 min.

6:3 Pisarek 64 min.

7:3 Machnik 75 min

 

Igloopol: Psioda – Brzostowski, Długosz, Sujdak, Mitręga, Saletnik, Machnik, Socha, Pisarek, Dziegiel, Janasiewicz, w drugiej połowie zagrali: Ziarko, Surdyka, Wójcik

Pogoń: Małos – Starba, Merchut R, Dutka, Merchut A, Walasek, Krakowiak, Belusiak, Twaróg, Strzałka, Zaliński, w drugiej połowie zagrali: Bajor, Walas, Zaliński

 

Hokejowym wynikiem 7:3 zakończył się dzisiejszy sparing piłkarzy Igloopolu Dębica z czwartoligową Pogonią Staszów. Mecz był rozgrywany przy sztucznym świetle na syntetycznej murawie w Debicy.

Dla Morsów był to ostatni przedsezonowy sprawdzian, który zamyka cykl przygotowań Igloopolu do rundy rewanźowej w dębickiej okręgówce. Ostre strzelanie urządzili sobie w tym spotkaniu nasi piłkarze, którzy w całym meczu zaaplikowali gościom  aź 7 bramek. Prawdziwe show w pierwszej połowie dał nam Przemysław Dzięgiel, który po kwadransie gry miał juź na koncie hattricka, a w sumie w pierwszych czterdziestu pięciu  minutach zdobył cztery bramki.  Miło było patrzeć na grę Igloopolu zwłaszcza w pierwszej części meczu, kiedy to nasi zawodnicy grali naprawdę dobrą piłkę pieczętując swoją dominację pięcioma bramkami. Goście jedynego gola zdobyli w pierwszej połowie z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym przez Marcina Mitręgę.

Wysokie prowadzenie widać rozkojarzyło naszych zawodników, co skrzętnie po przerwie wykorzystała Pogoń, aplikując nam kolejne dwie bramki. Jednak na więcej juź w tym meczu Pogoni nie było stać. Goście po godzinie gry zupełnie opadli z sił i na boisku ponownie zaczął dominować Igloopol, strzelając rywalom w tym meczu kolejne dwie bramki. W końcówce spotkania nasi piłkarze zmarnowali jeszcze kilka wyśmienitych okazji do zdobycia gola i cały mecz zakończył się okazałym zwycięstwem Morsów. Kolejny mecz Igloopol rozegra juź w ramach rozgrywek ligowych 19 marca o godz.15:00 w Dębicy z Sokołem Kolbuszowa Dolna, serdecznie zapraszamy na to spotkanie!