Derby Powiatu Dębickiego!

W najbliźszą sobotę rozgrywana będzie ostatnia kolejka IV ligi podkarpackiej, wszystkie spotkania odbędą się o godzinie 17:00. Awans do III ligi uzyskała Resovia Rzeszów, szeregi czwartoligowców na pewno opuszczają: Tłoki Gorzyce, Iskra Sobów, Sokół Nisko, pozostałych dwóch spadkowiczów poznamy dopiero po zakończeniu ostatniej kolejki, będzie to na pewno ktoś z tercetu: Crasnovia Krasne, Błękitni Ropczyce, Lechia Sędziszów Młp.
Nasz druźyna na ostatnie spotkanie tej rundy wyjeźdźa do Pilzna, gdzie w derbach powiatu dębickiego zmierzy się z miejscowym Rzemieślnikiem. Zarówno dla Morsów jak i Rzemieślnika będzie to mecz o pietruszkę, poniewaź obydwie ekipy juź wcześniej zapewniły sobie utrzymanie. Jednak jak to zwykle bywa w meczach derbowych na pewno nie zabraknie emocji, a kaźdy z zespołów będzie chciał udowodnić, źe to on jest lepszy w powiecie.

W rundzie jesiennej Igloopol wygrał na własnym boisku z Rzemieślnikiem 2:0, gole dla naszej druźyny zdobyli Kamil Janasiewicz, oraz Marcin Juszkiewicz.

Gorąco wszystkich zapraszamy na to spotkanie, jest to ostatni mecz w sezonie, dlatego w sobotę Pilzno musi być biało-niebieskie!