Czas na Resovię…

Dziś o godz. 17 na własnym stadionie Igloopol Dębica będzie podejmował Resovię II Rzeszów, jednego z pretendentów do awansu do 3 ligi.  Goście zajmują obecnie trzecie miejsce  w tabeli, tracąc zaledwie dwa punkty do miejsca premiowanego awansem. Trenerem druźyny jest Wiesław Gouda, którego zespół przed kaźdym meczem wzmacnia kilku zawodników z pierwszej druźyny Resovii.

 

Igloopol, który w rundzie wiosennej jest jedną z rewelacji rozgrywek powalczy o kolejne punkty. Podopieczni trenera Stefanika z meczu na mecz spisują się coraz lepiej, gromadząc coraz więcej punktów na swoim koncie. Morsy nie przegrały jeszcze meczu na wiosnę, a Łukasz Psioda od 594 minut jest niepokonany!  Niestety w meczu z Resovią  nie będzie mógł zagrać kontuzjowany Adrian Brzostowski, co niewątpliwie będzie sporym osłabieniem naszej defensywy. Do jedenastki po „odsiadce” za źółte kartki wracają Piotr Syguła i Dawid Rokita. Coraz lepiej prezentują się na treningach Kamil Machnik i Kamil Wójcik, którzy ostatnio leczyli drobne urazy i zapewne będą w tym meczu do dyspozycji trenera.

 

Liczymy równieź, źe w tym meczu kibice Igloopolu będą naszym dwunastym zawodnikiem i głośnym dopingiem pomogą wywalczyć nam kolejne punkty!

NA MECZU W SPIKERCE BĘDZIE MOŹNA ZAPISAĆ SIĘ NA DERBY, CENA BILETU 20 ZŁ (W TYM GADZET DERBOWY)