Bańka do Gliwic

Czwartoligowe zespoły piłkarskie po zakończeniu rundy jesiennej w dalszym ciągu trenują na własnych obiektach. Niektóre ekipy jeszcze w niedzielę rozgrywały spotkania w ramach Pucharu Polski. Hitem transferowym jest przejście 20-letniego pomocnika Igloopolu Dębica, Artura Bańki do drugoligowego Piasta Gliwice.

Odchodzi Kapuściński

Piłkarze z Dębicy trenują na stadionie miejskim. Zajęcia prowadzi trener Janusz Kapuściński, który w Igloopolu pracował będzie do 6 grudnia. – Panu Kapuścińskiemu kończy się kontrakt 6 grudnia – mówi członek zarządu Igloopolu, Adam Wiszyński. – Zarząd Igloopolu postanowił nie przedłuźać umowy. Nazwisko nowego trenera będzie znane w tym tygodniu.

Klub opuścił pomocnik Artur Bańka. W rundzie wiosennej będzie on piłkarzem drugoligowego Piasta Gliwice. Zainteresowanie tym zawodnikiem wyraził były szkoleniowiec Igloopolu, Bogusław Pietrzak. Jest on trenerem ""Piastunek""i ma nadzieje, źe pozyskanie młodego piłkarza Igloopolu wzmocni drugą linię zespołu z Gliwic.

– Chcemy liczyć się w IV lidze podkarpackiej – dodał Wiszyński. – Dlatego tez staramy się o pozyskanie doświadczonego napastnika, który wspomógłby swoim doświadczeniem naszą zdolną młodzieź.

Żródło: Super Nowości