Czarni: Borkowski – Mroczek (Sypień), Dziobek, P.Chrząszcz (Munia), B.Źuławski, Krajewski (Kasprzyk), Bernacki, Kmiecik, Kosiba (J.Dziedzic), Dedo, Stachaczyński.

Igloopol: Flasza – Stefanik, Sujdak, Socha, Chmiel, Machnik (32 min. Brzostowski), Kucharski, Micek (65 min. Długosz), Dzięgiel (80 min. Chmura), Pisarek, Dymek (75 min. Ksiąźek)

Rzemieślnik Pilzno 4-0 Źurawianka Źurawica

Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 JKS 1909 Jarosław

Sokół Nisko 0-3 Siarka Tarnobrzeg

Błękitni Ropczyce 2-1 Pogoń Leźajsk

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Zryw Dzikowiec

Bardzo pewnym zwycięstwem Igloopolu aź 3:0 zakończyło się inauguracyjne spotkanie z Czarnymi w Jaśle. Strzelcami bramek byli Micek (59 min. z wolnego) oraz Pisarek (83 i 85 min.).

Fotki !
Forma beniaminka rozgrywek byłą wielką niewiadomą, lecz juź po około 15 minutach gry zarysowywać zaczęła się przewaga optyczna grających pod wodzą nowego trenera Andrzeja Dymka dębiczan, którzy zgraniem i wyszkoleniem technicznym przewyźszali graczy Czarnych. Morsów nie zdeprymowała nawet kontuzja Kamila Machnika, który musiał opuśić boisko juź w 30 minucie po brutalnym faulu Krajewskiego, a najlepsze okazje do zdobycia bramki dla Igloopolu przed przerwą mieli Pisarek (25 min.) i Brzostowski (44 min.), którzy w dobrych sytuacjach strzelali niecelnie.

Po przerwie wynik otworzył ładnym strzałem z rzutu wolnego Paweł Micek, którym notabene w przerwie rozgrywkowej interesowali się działacze klubu z Jasła. Mając jednobramkową przewagę Igloopol zaczął grać z kontry, w wyniku których gorąco robiło się pod bramką gospodarzy. O ile bramkarz jaślan uchronił jeszcze swój zespół w 75 min. gdy obronił strzał Pisarka, to w samej końcówce nie zdołał przeszkodzić Morsom w podwyźszeniu wyniku.

Po tak wysoko wygranym meczu wyróźnić trzeba cały zespół, chociaź w szczególności cieszy gra "na zero" w tyłach oraz niezła skuteczność dębiczan, na której podtrzymanie liczymy juź w najbliźszą środę o 17-tej, gdy podejmować będziemy Kolbuszowiankę.

Na marginesie warto zaznaczyć, źe w Jaśle zadebiutowały takźe jubileuszowe stroje Igloopolu, których repliki moźna juź zamawiać (więcej informacji na forum).