Zabrakło szczęścia

Rzemieślnik Pilzno – IGLOOPOL Dębica 1:0(0:0)

Bramki: Zołotar (72).

Skład: Wilczyński – Baran, Dziobek, Krajewski, Socha – Stefanik (Wiszyński), Mitek, Juszkiewicz, Nalepka – Bogacz(Ferenc), Nowak (Janasiewicz).

W pierwszym meczu pod wodzą nowego trenera Andrzeja Garleja, IGLOOPOL pechowo przegrał po dobrej grze. Pierwsza jak i druga połowa naleźała do Morsów, Rzemieślnik wyprowadzał jedynie sporadyczne akcje i rzadko gościł pod bramką dębiczan. Piłkarze Igloopolu w przekroju całego spotkania byli lepszą druźyną, niestety niemoc strzelecka trwa nadal. Nowy trener będzie musiał mocno popracować z napastnikami oraz środkowymi pomocnikami. Warta pochwały była w tym meczu postawa piłkarzy, którzy dali z siebie wszystko, grali ambitnie i agresywnie od pierwszej do ostatniej minuty dopingowani przez blisko 200-osobową grupę sympatyków. Niestety zabrakło im trochę szczęścia. Bramka dla gospodarzy padła w małym zamieszaniu pod bramką Wilczyńskiego, jej strzelcem był Zołotar, który do niedawna występował w IGLOOPOLu. Niestety mimo sporej przewagi nie udało sie doprowadzić do remisu.

Piłkarzom dziękujemy za walke i zaangaźowanie, kibicom za liczne przybycie oraz fantastyczny doping zwłaszcza po straconej bramce!

Relacja spotkania: bicluc.

Kibiców: ok. 200

Relacja ze spotkania.