Z naszej historii cz.I

Witam wszystkich. Jako, źe mamy przerwę zimową w rozgrywkach, postanowiłem razem z Bic-lukiem, umieszczać opisy meczów. Opisy te będą dotyczyły występów naszego klubu w rozgrywkach I,II i III ligi. Będą to wydarzenia opisywane przez prase lub przez samych uźytkowników.Jeśli pamiętasz jakiś mecz, strzelców bramek, napisz do nas na priv.

Dokończcie opisy napiszcie do nas, uzupełnijcie brakujące dane.

Dziś część pierwsza.

7 kolejka 22-23 IX 1984

Igloopol Dębica – Cracovia 1-0
Bramki: Zub (90)

Sędziował

Widzów 3 000

Cracovia: Wojciechowski, Podsiadło, Surowiec, Zych, Zawadziński, Cisowski, Bzukała, Wrześniak, Graba (70 min. Osoba), Karbowiak, Tyrka

IGLOOPOL:

Opis meczu Tempo:

Spotkanie dostarczyło wielu emocji. Gospodarze, zwłaszcza w pierwszej połowie, łatwo wypracowywali dogodne sytuacje podbramkowe, zawodziła jednak skuteczność. Kolejno Kaczówka, Szybist i Strojek nie potrafili zmusić do kapitulacji Wojciechowskiego. Goście rewanźowali się szybkimi kontrami wyprowadzanymi przez Cisowskiego i Bzukałę. Byli bliscy zdobycia bramki w 36 min. lecz Karbowiak z kilku metrów trafił wg obrońców. Równie dobrą sytuację podbramkową zmarnował w 82 min. Stanek. Losy spotkania rozstrzygnęły się w końcówce. Najpierw Szybist po indywidualnej akcji wywalczył rzut roźny, a w chwilę potem dobrze ustawiony Zub piękną główką nie dał Wojciechowskiemu źadnych szans obrony. Po meczu niezadowoleni z wyniku niektórzy pseudokibice Cracovii awanturowali się i demolowali urządzenia stadionu, interweniowała MO.

żródło: www.WikiPasy.pl