Z Ceramiką na remis

Wynikiem 1:1 zakończył się  dzisiejszy  mecz kontrolny Igloopolu Dębica  z Ceramiką Paradyź.  Bramka dla Igloopolu padła w  15 minucie  po samobójczym strzale zawodnika gości, który próbował wybić za bramkę moce dośrodkowanie w pole karne Skarbka. Goście wyrównali stan meczu w 40 minucie,  kiedy to w niegrożnej sytuacji piłkę w środkowej strefie boiska  stracił Socha i jeden z zawodników Ceramiki znalazł się sam na sam z Łukaszem Psiodą , nie dając mu  najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

Kolejnym sparingpartnerem Igloopolu będzie Chemik Pustków z którym Morsy zagrają 28 lipca o godz. 18 w Debicy.

Igloopol: Psioda – Chmiel, Brzostowski, Sujdak, Syguła, Dzięgiel, Socha, Ksiąźek, Skarbek, Machnik, Ortyl, w drugiej połowie zagrali: Długosz, Czerwiec, Mitręga, Grdeń