Wywozimy 1 punkt z ciężkiego terenu

Tylko jeden punkt wywozimy z Przemyśla, pomimo prowadzenia po pierwszych dziewięciu minutach 0:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania, mecz był bardzo otwarty i mógł podobać się kibicom zgromadzonym na stadionie.

Polonia Przemyśl – Igloopol Dębica 2:2 (2:2)

Bramki: 0:1 Okoń 3, 0:2 Cyran 9, 1:2 Vechtomov 17, 2:2 H. Błahuciak 27.

Polonia: Kuźma ż – Solarz (90 Pawłowski), Kuźniar, Vechtomov, H. Błahuciak – Kushnir (35 Walczyszewski, 70 Konowalik), Kazek, R. Błachuciak, Sychevskyi – K. Janas, Kolesnyk (75 D. Janas). Trener Waldemar Warchoł.

Igloopol: Psioda – Suchowski, Hanauer, Oliviera, Leśniak, Wojtyło, Kornaś (56 Cieśla), Chegancas (56 Cyganowski), Okoń (78 Brzostowski), Rokita, Cyran (82 Janus). Trener Łukasz Cabaj.

Kartki żółte: Kuźma, Solarz, Kuźniar, Vechtomov, Kushnir, Sychevskyi, K. Janas – Duilio, Kornaś, Adriano, Rokita

Kartki czerwone: Vechtomov (druga żółta 70)

Sędziował: Kołodziej z Rzeszowa.

Film z naszymi bramkami:

Kolejny mecz zagramy na własnym stadionie a przeciwnikiem Morsów będzie lider rozgrywek drużyna Karpat Krosno. Zapraszamy w sobotę 25 marca o godzinie 15:00!