Wygrana z Wiązownicą

Igloopol Dębica – KS Wiązownica 3:2 (3:0)

Igloopol: Psioda – Lamparty, Darłak, Socha, Stefanik, Syguła (90+4′ Pierzchała), T. Nalepka, Janus, K. Rokita (80′ Stańczyk), D. Rokita (85′ Jezuit), P. Nalepka (72′ Pyskaty)

KS Wiązownica: Michałowicz – Bartnik, Fedor (46′ Halejcio), Sokolenko, R. Gil (46′ Baran), Soczek, Lorenc, Daniel, Rop, A. Gil– Michalik

Bramki: 1:0 K. Rokita 5′, 2:0 K. Rokita 25′, 3:0 D. Rokita 41′, 3:1 Michalik 73′, 3:2 T. Nalepka – sam. 83′ (odbita piłka po strzale A. Gila)

Kartki żółte: Pyskaty – Rop

Sędziował: Wolan z Tarnobrzega

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisali piłkarze Igloopolu Dębica, pokonując  na własnym stadionie KS Wiązownica 3:2. Wszystkie bramki dla morsów padły w pierwszej połowie, a łupem bramkowym podzielili się bracia Rokitowie. Jako pierwszy na listę strzelców już w 5. minucie wpisał się Kamil Rokita, kolejny gol jego autorstwa pada w 25. minucie meczu, w tym momencie Igloopol prowadzi już 2:0. Kilka minut przed gwizdkiem na przerwę wynik podwyższa Dawid Rokita i podopieczni trenera Zołotara prowadzą już 3:0 i jest to najniższy wymiar kary dla ekipy z Wiązownicy, ponieważ w tej fazie gry gospodarze zmarnowali kilka wyśmienitych okazji do zdobycia gola. Po zmianie stron Igloopol cofnął się do defensywy, oddając pole gry rywalowi i nastawiając się na kontry. Nie mający nic do stracenia przyjezdni groźnie atakowali. Szczęście jednak było przy graczach Igloopolu, których przed utratą bramki ratowała poprzeczka, a później dobra interwencja Psiody.  W 73. minucie gościom wreszcie udało się przeprowadzić akcję po której na listę strzelców wpisał się Michalik. Po dziesięciu minutach Tomasz Nalepka  głowa zmienia kierunek lotu piłki po uderzeniu z dystansu jednego z zawodników Wiązownicy i piłka ponownie ląduje w siatce Psiody.  To było wszystko na co tego dnia było stać gości i mecz kończy się zwycięstwem Igloopolu.