Wygrana z rezerwami Stali Stalowa Wola

Stal II Stalowa Wola – Igloopol Dębica 2:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Cyran 17, 1:1 Lebioda 35, 1:2 P.Nalepka 45, 1:3 Drobot 60, 2:3 Burdzy 73.

Stal II: Siudak – Bosak, Stelmach, B.Gnatek, Buczek – S.Gnatek, F.Moskal, Wojtak, Lebioda (46′ Zięba) – Piotrowski, Ziółkowski (49′ Burdzy)

Igloopol: Psioda- Cyran (54′ Stańczyk), Socha, Wanat, Drobot, Stefanik, Janus, Syguła, P.Nalepka, T.Nalepka, Rokita (67′ Pyskaty)

Kartki żółte: T.Nalepka, Rokita, Pyskaty

Sędziował: Rafał Szydełko z Rzeszowa

Piłkarze Igloopolu wygrali z rezerwami Stali Stalowa Wola 3:2 po pojedynku w którym nie brakowało bramek. Wynik spotkania otworzył Łukasz Cyran w 17 minucie, wykorzystał błąd defensywy Stali i strzelił obok słupka bramki gospodarzy. Drugie trafienia należało do Stali, w 35 minucie gry wynik wyrównał Lebioda. W doliczonym czasie gry kiedy to wydawało się, że do przerwy wynik nie ulegnie zmianie Kamil Rokita precyzyjnie podał do Przemysława Nalepki a ten zmieścił piłkę w siatce rywali dając prowadzenie Morsom do przerwy. Po wznowieniu gry Igloopol dążył do zdobycia trzeciej bramki co udało się w 60 minucie po strzale Aleksandra Drobota. Wynik spotkania ustalił w 73 minucie gry Burdzy strzałem z dystansu.

Kolejny mecz już w środę 11 października o godzinie 11:00. Zapraszamy wszystkich na transmisję na naszym kanale.