Igloopol Dębica – Resovia II Rzeszów 3:0 (3:0)

1:0 Pisarek 25 min.

2:0 Hendzel 30 min.

3:0 Pisarek 36 min.

Igloopol: Psioda – Mitręga, Długosz, Brzostowski, Hendzel, Więcek, Saletnik, Socha, Machnik, Skarbek, Pisarek, w drugiej połowie zagrali: Mitan, Syguła, Jagoda, Paweł Sujdak, Jedrzejczyk, Rogowski, Wanat

Zwycięstwem 3:0 nad drugą druźyną Resovii Rzeszów zakończył się pierwszy mecz kontrolny  piłkarzy Igloopolu Dębica. Wynik meczu ustalony został juź do przerwy, dwie bramki dla naszej druźyny zdobył Sebastian Pisarek, a jedno trafienie dołoźył Hubert Hendzel. Mecz mógł się podobać zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy to na placu przebywała pierwsza jedenastka. W drugiej połowie trener Klisiewicz dał odpocząć podstawowym zawodnikom i na boisku zobaczyliśmy kilku naszych juniorów, którzy z powodzeniem zastąpili swoich starszych kolegów. Kolejny sparing Igloopol rozegra w Dębicy w najbliźszą środę 20 lipca o godz.17:30, wszystkich serdecznie zapraszamy na ten mecz!