Wygrana z Głogovią

Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Pyskaty 28’, 2:0 Nalepka P. 60’

Igloopol: Psioda – Ligęzka, Wanat, Stefanik, Janus (52′ Rokita), Syguła (65′ Wiszyński), Nalepka T., Stańczyk (72′ Cyran), Drobot (90+’ Homik), Pyskaty, Nalepka P., Rezerwa: Kosiński, Cyran, Socha, Wiszyński, Lamparty, Homik, Rokita.

Głogovia: Lipka – Halat, Kozubek, Brogowski, Kłak, Bożek, Chamera, Frankiewicz, Kądziołka, Pyrdek, Szymański, Rezerwa: Codello, Hajkowicz, Sarzyński, Delekta, Dudek, Rydik, Tarała.

W dużym upale przyszło zmierzyć się w sobotnie popołudnie naszej drużynie z wiceliderem, drużyną Głogovii Głogów Małopolski. Igloopol nie przestraszył się rywala i zaczął spotkanie od ataków. Już w 3 minucie doskonałą sytuację miał Aleksander Drobot, ale jego strzał w sytuacji sam na sam obronił bramkarz Głogovii. Pomimo wysokiej temperatury obie drużyny grały w szybkim tempie starając się atakować rywala. W 28 minucie Igloopol przeprowadził składną akcję, po której Piotr Pyskaty pokonał bramkarza rywali. Głogovia po stracie bramki rzuciła się do ataku i stworzyła kilka dogodnych sytuacji na wyrównanie. Doskonale jednak spisywał się w naszej bramce Łukasz Psioda. Po przerwie wciąż obie drużyny atakowały, ale to Igloopol dzisiaj strzelał bramki. W 60 minucie ponownie zespołowa akcja zakończyła się pięknym strzałem Przemysława Nalepki. Zespół Głogovii jeszcze śmielej ruszył do ataku jednak nie potrafił sobie stworzyć klarownej sytuacji przy bardzo dobrze grającej obronie naszej drużyny. Nasz drużyna nastawiła się na grę z kontrataku i tylko bardzo dobra dyspozycja bramkarza Głogovii uchroniła ta drużynę od wyższej porażki. Sytuacje sam na sam zmarnowali P. Nalepka i Stańczyk a Drobot trafił w słupek. Po bardzo dobrzej grze Igloopol odniósł trzecie zwycięstwo na własnym boisku umiejscawiając się w czołówce IV ligowej tabeli.