Wygrana w sparingu z Błękitnymi

Po dwóch tygodniach i 10 jednostkach treningowych piłkarze Igloopolu pod wodzą Łukasza Cabaja przystąpili do pierwszego w tym roku spotkania sparingowego. Przeciwnikiem Morsów był ich ligowy rywal Błękitni Ropczyce. Po 90 minutach w lepszych humorach wracali do domu dzisiaj piłkarze Igloopolu wygrywając 4:3, po bramkach Kamila Rokity, Adriana Brzostowskiego i dwóch testowanego zawodnika.

W dzisiejszym spotkaniu sprawdzanych było 5 nowych zawodników. Niezmiernie cieszy nas powrót do gry Sebastiana Wanata. Z powodu studiów oraz urazów zabrakło Łukasza Pisody, Kamila Tyrki oraz Adama Pęka. Na boisku w rundzie wiosennej nie zobaczymy już Marcina Janusa oraz Aleksandra Ligęzki, którzy zmagają się z kontuzjami. Krystian Kosiński wyjechał do pracy za granicę. Piłkarską przygodę zakończył, także Wojciech Krauze, który zmaga się z urazem barku. Gratulujemy ukończenia kursu trenerskiego UEFA A i życzymy dalszych sukcesów oraz szkolenia naszych młodych adeptów w Szkole Mistrzostwa Sportowego.

Na testach w Sandecji Nowy Sącz przebywa Patryk Nowakowski

Igloopol Dębica – MKS Błękitni Ropczyce 4:3 (3:0)

Bramki: Kamil Rokita, Testowany 3, Adrian Brzostowski, Testowany 3 – Ogrodnik, 2x Siepierski

Igloopol: Lis – Wiszyński, Wanat, Stefanik, Cyran, Rokita K., Testowany 1, Testowany 2, Brzostowski, Laskowski, Testowany 3 oraz Testowany 4, Testowany 5, Rokita D., Ochab, Dudek, Kasprzykowski