Wygrana w pucharze z Kazimierzem Golemki

Kamieniarz Golemki – Igloopol Dębica 1-2 (1-1)

Igloopol: Kosiński – Kopala, Ligęzka (46′ T.Nalepka), Pierchała, Cyran (52′ Stefanik) – Pyskaty, Ochab, Janus, D.Rokita (52′ Kitrys) – Zaskalski (46′ Obłoza), Dziewit (52′ Syguła)

Mecz z v-ce liderem V ligi był dobrym sprawdzianem dla zmienników – gdyż z pierwszego składu z meczu z Sokołem Kolbuszowa wyszło na boisko tylko dwóch zawodników: Zaskalski i Ligęzka jednak i oni zostali zmienieni w przerwie. Igloopol stworzył kilka świetnych okazji, ale albo strzały były niecelne, albo dobrze bronił bramkarz gospodarzy – Kochan.

Gola na 0-1 zdobył Jakub Zaskalski strzelając do opuszczonej przez golkipera bramki z 40 metrów. Zaraz przed przerwą po błędzie naszych środkowych obrońców, bramkę zdobył napastnik gospodarzy w sytuacji sam na sam z Kosińskim.

Po przerwie swoje show pokazał Piotr Pyskaty, który był nie do powstrzymania przez obrońców z Golemek w dozwolony sposób. Co doprowadziło do wywalczenia przez niego rzutu karnego po faulu obrońcy Kazimierza w polu karym, który pewnym strzałem wykorzystał Stefanik.

W dalszej części meczu zarówno Igloopol, który dominował na boisku, jak również gospodarze, którzy postawili wszystko na jedna kartę i wrzucali piłkę na przedpole bramki Kosińskiego – stworzyli ciekawą końcówkę, ale wynik nie uległ już zmianie.