Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1-2 (0-1)

Bramki: Zaskalski, Kopala

Igloopol: Psioda (Kosiński) – Testowany 1, Socha, T.Nalepka, Testowany 2 – Syguła, Testowany 3, Janus, Kitrys – P.Nalepka, Zaskalski oraz Testowany 4, Cyran, Kopala, Pudło, Mrozowski, Pyskaty.

Z różnych przyczyn brakowało: K.Rokity, D. Rokity, Stefanika oraz Stańczyka, Wanata i Smagacza.

Pierwsza połowa dobra w wykonaniu Morsów dała prowadzenie po akcji P.Nalepki i Syguły – z najbliższej odległości strzelił Zaskalski. Druga połowa bardziej wyrównana (w naszej drużynie sporo juniorów), a bramkę na 0-2 strzelił po kontrataku Kopala. W ostatnich minutach po bezpośrednim rzucie wolnym zawodnik Izolatora zmusił do kapitulacji juniora – Kosińskiego.

Kolejny sparing Morsy rozegrają na wyjeździe z Czarnymi Połaniec w następną sobotę 20.07 o godz. 11:00.