Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 2:5 (0:3)

1:5 Sujdak 85 min

2:5 Chmielowiec 89 min

Sokół: Antos- Terlaga, Urban, Pączek, Wilk-Lorenc, Cebula (75.Frankiewicz), Serafin, Wróblewski (88.Korab)-Weryński, Koźuchowski (46.Chmielowiec).

Igloopol: Psioda: Chmiel, Brzostowski, Sujdak, Skarbek, Pisarek, Socha, Ksiąźek(65.Ziarko), Dzięgiel (46.Saletnik), Machnik (75.Mitan), Czerwiec (71.Kajpust)

Od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon piłkarze Igloopolu Dębica, którzy w inauguracyjnym meczu pokonali na wyjeżdzie Sokoła Kolbuszowa Dolna 2:5. Cięźko grało się w tym spotkaniu naszym piłkarzom, poniewaź gospodarze szczelnie zaryglowali swoja bramkę, broniąc się praktycznie na własnej połowie przez większość meczu i od czasu do czasu wyprowadzając grożne kontry. Prowadzenie dla morsów w 35 min. uzyskał Sebastian Pisarek, który po dokładnym podaniu Czerwca z prawej strony boiska z kilku metrów pokonał bramkarza Sokoła. Kolejne dwa gole to zasługa Kamila Czerwca, który najpierw po indywidualnej akcji w 38 min. podwyźszył na 0:2, a następnie po kilku minutach kapitalnym strzałem z woleja ustalił wynik do przerwy (piłkę z lewej strony dogrywał Socha) na 0:3.

Po zmianie stron gra nie uległa zmianie i dalej atakowaliśmy bramkę gospodarzy. Niestety nasi piłkarze seryjnie marnowali dogodne sytuację do podwyźszenia wyniku. W 52 min. po prostopadłym podaniu Czerwca, po raz drugi na listę strzelców wpisał się Pisarek. Od tego momentu w naszej druźynie coś się zacięło i Igloopol przestał grać, co skrzętnie wykorzystał Sokół  zdobywając 62 min. kontaktową bramkę. W końcówce meczu wspaniałą  akcje w naszej druźynie przeprowadził Piotr Sujdak, który wyprowadził piłkę z własnej połowy, dryblując przy tym kilku zawodników wszedł w pole karne, a tam cudownym lobem pokonał bramkarza gospodarzy.  Wynik meczu 89 min. po ewidentnym spalonym ustalił Chmielowiec.  Kolejny mecz Igloopol rozegra 18 sierpnia o godz 17:30 w Dębicy ze Zrywem Dzikowiec, serdecznie zapraszamy na to spotkanie!