Wisła II Kraków – IGLOOPOL Dębica 3:2(1:2)

IGLOOPOL: Pyskaty – Dziobek, Jędrzejczyk, Nalepka, Reptak, Ostrowski, B. Bogacz, P. Długosz, Juszkiewicz, P. Bogacz, Kudła oraz Sobkowicz, Janasiewicz, Kiwacki, Madura, Siwek, Psioda

Niestety nasza młoda druźyna przegrala w dzisiejszym sparingu z Wisłą Kraków II (teź młody skład) 3:2. Najpierw szybko objelismy prowadzenie po strzale B.Bogacza, póżniej niestety gospodarze wyrownali, ale nie na dlugo bo z rzutu wolnego piekna bramke strzelił niezawodny Gerdi i bylo juź 1:2 dla Nas i takim teź wynikiem skończyła sie pierwsza połowa.
W drugiej polowie po rzekomym faulu P. Dlugosza z karnego bramkę zdobyli gospodarze(Pyskaty byl bez szans). Na 15 minut przed końcem sparingu Pyskatego zmeinił młody bramkarz Łukasz Psioda. W końcówce tracimy bramke po akcji sam na sam z bramkarzem i takim wynikiem koczńy sie mecz. Ogolnie pierwsza polowa zdecydowanie dla morsów ale w drugiej (nie gral juz gerdi), zdecydowanie slabsza postawa, ale obiektywnie mecz byl na remis. Boisko tez bylo w kiepskim stanie (sztuczna trawa, z wierzchu roztopiony śnieg a pod spodem lod…po prostu bylo slisko). Warte podkreslenie jest tez to ze w naszym skladzie zagral B.Sobkowicz.

Autor: Zatorzak

Dębiczanie rozegrali towarzyski pojedynek z rezerwami mistrzów Polski na boisku pokrytym sztuczna trawą w Krakowie. Juź w 2 min podopieczni trenera Andrzeja Garleja uzyskali prowadzenie po strzale Bartłomieja Bogacza. Trzeciego gola stracili natomiast w końcówce. Tuz przed ostatnim gwizdkiem arbitra Bartłomej Sobkowicz nie wykorzystał dogodnej sytuacji do zdobycia wyrównującej bramki. – Porozumieliśmy się z Krzysztofem Pyskatym, który do końca sezonu będzie strzegł naszej bramki – powiedział wiceprezes Igloopolu, Stanisław Baczyński. – Powraca do nas równieź ze Stali Głowno Bartłomiej Sobkowicz.

Źródło: Super Nowości