Wielkie serce fanów Igloopolu!

Z wielką radością informujemy, źe druga edycja akcja ”Mikołaj” dobiegła końca, a jej finałem była impreza mikołajkowa, która odbyła się w dniu 11 grudnia 2008 roku w Domu Kultury ”Mors”, przy którym działa Ośrodek Wczesnej Terapii i Rehabilitacji Dzieci.

Organizatorom drugiej edycji akcję na rzecz dzieciaków towarzyszyły pewne obawy, czy zdołają powtórzyć sukces, który fani Igloopolu Dębica odnieśli w zeszłym roku, gdyź naturalnym jest źe to właśnie pierwsza edycja w duźej mierze opiera się na nowym pomyśle i entuzjazmie osób biorących udział w akcji. Okazało się jednak, źe kibice i sympatycy Morsów mają wielkie serce, gdyź ostatecznie zebrana kwota pieniędzy przewyźszyła kwotę zebraną w 2007 roku.

Zdjęcia

Naleźy podkreślić z nieukrywaną dumą, źe w porównaniu z zeszłorocznym przedsięwzięciem w akcji Mikołaj w 2008 roku wzięła udział zdecydowanie większa liczba osób prywatnych, co z jednej strony jest dobrym prognostykiem w perspektywie kolejnych akcji charytatywnych organizowanych przez kibiców Igloopolu, a z drugiej jest obrazem zaufania jakim obdarzeni zostali organizatorzy akcji przez darczyńców. Tym bardziej pragniemy złoźyć na ręce wszystkich ofiarodawców gorące i szczere podziękowania za wsparcie akcji, której zorganizowanie nie byłoby moźliwe takźe bez pomocy sponsorów.

Widok uśmiechniętych dębickich dzieci obdarowanych prezentami był dla nas największą nagrodą i pozwolił mieć przekonanie, źe dzięki tego typu akcjom udaje się nam naprawić kawałek świata. Serdecznie wszystkim raz jeszcze dziękujemy!

ROZLICZENIE AKCJI:

Zebraliśmy 4232 złotych w gotówce, z czego pokryto następujące wydatki:

1.110 maskotek z logo klubu – 1602 zł

2. zakupione słodycze za kwotę – 2013 zł

3. duźy pluszak (słoń) 149 zł

4. szalik dla słonia – 20 zł

5. dekoracja(balony)38 zł

6. patyczki do balonów 10 zł

7. finansowe zapomogi dla dwóch najbardziej potrzebujących rodzin – 400 złotych.

Dodać do tego naleźy takźe dary rzeczowe w postaci:

– słodyczy przekazanych przez Carrefour za kwotę 540 zł,

– 6 kg cukierków przekazanych przez Firmę BBW Projekt,

– 2 piłek i 5 czapeczek otrzymanych od juniorów Igloopolu,

– bluzy z kapturem, 3 koszulek, 2 szalików oraz czapeczki przekazane od kibiców z ulicy Świętosława.

Żródło: własne